SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

490 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

W zestawie taniej

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

zdjęcie Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę z dekoderem PACE HDS7241 z dyskiem 500GB i pakietem Start+ na 1 miesiąc w cenie.

190 PLN
 

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

zdjęcie Odbiornik GiGaBlue UHD UE

odbiornik z 2 czytnikami i 1 CI na Linuksie

999 PLN
 

Okazja

Antena Laminas AS-1500 AE

zdjęcie Antena Laminas AS-1500 AE

epoksydowa antena offset 1,6m

1600 PLN
 

SAT Kurier 12/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 12/2014
5x5 produktów pod choinkę
Moda na kanały sportowe
Telewizja w Uzbekistanie i Turkmenistanie
Linux: Układanie list kanałów

TESTY:
Cyfrowy Polsat HD 5500s: Nowy model dekodera HD PVR od Cyfrowego Polsatu
Opticum HD 506/HD 405 Plus/HD X 405 Mini: Nowe odbiorniki HD PVR Ready od AX Technology

NOWE PRODUKTY:
- wifi Premiumbox+: nowy dekoder platformy nc+
- Vu+ Zero
- Dreambox DM820HD
- AX Quad Box HD 2400
- HDA-20A HDMI Audio Decoder

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform nc+ i Cyfrowy Polsat
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT KURIER 12/2014 - grudniowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- 5x5 cyfrowych produktów pod choinkę, czyli 5 polecanych przez SAT Kuriera produktów w 5 kategoriach
Dużym zainteresowaniem cieszą się porównania sprzętu. Koniec 2014 roku sprowokował nas do nietypowego porównania: 5x5, czyli 5 cyfrowych produktów (według nas) pod choinkę w 5 kategoriach: Odbiorniki HD, Anteny satelitarne, Anteny naziemne, Konwertery i Akcesoria. Porównywać tu trudno, bo jak porównać zaawansowany tuner HD Combo na Linuksie z tanim i przyjaznym tunerem DVB-T? Dlatego wybraliśmy po 5 produktów godnych polecenia jako prezent pod choinkę, choć niektóre z nich wcale nie są takie tanie.

- Linux: układanie list kanałów
Odbiorniki oparte o oprogramowanie na systemie operacyjnym Linux znajdują sobie coraz szerszą rzeszę fanów. Dzieje się tak głównie za sprawą coraz dynamiczniejszego spadku cen tych urządzeń przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania i wykorzystania najlepszej klasy podzespołów o wysokiej wydajności. Jednocześnie wraz ze wzrastającą popularnością odbiorników na Linuksie rośnie też lawinowo ilość pytań i próśb o porady, gdyż przez lata urządzenia te wypracowały nieco odrębny sposób obsługi, logiki użytkowania i zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem na temat tworzenia list ulubionych i porządkowania kanałów w odbiornikach na Linuksie.

- Nowe parametry TVP Polonia na satelicie
Od przyszłego roku satelita firmy Eutelsat będzie jedynym, z którego odbierać będzie można sygnał TVP Polonia. Ponadto dojdzie do zmiany parametrów nadawania tego kanału na 13°E.

- Telewizja w Uzbekistanie i Turkmenistanie
Wracamy do telewizji w najbardziej skomplikowanym regionie świata - Azji Środkowej. W wydaniu SAT Kuriera 4/2014 przybliżyliśmy rynek kanałów telewizyjnych w Kazachstanie. W późniejszym numerze 7-8/2014 opisaliśmy nadawców w Kirgistanie i Tadżykistanie. Teraz przyjrzymy się telewizji w Uzbekistanie i Turkmenistanie. Są to kolejne państwa, które cechuje zamknięta mentalność, izolacja od reszty świata oraz dość silna i autorytarna władza polityczna. Tamtejsza telewizja jest ściśle kontrolowana przez rząd swojego kraju, a to oznacza, że jest pełna cenzury i zakazów. Jak więc wygląda?

- Nowa promocja dla klientów prepaid nc+
Na rynek weszła nowa promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2” dedykowana do obecnych klientów ofert prepaid. Zgodnie z jej warunkami, klienci ofert prepaid: Telewizja na Kartę HD (TNK HD), Telewizja n na Kartę (NNK), Smart HD i Smart HD+, którzy posiadają dostęp co najmniej do pakietu podstawowego (na doładowanie) uzyskują w ramach promocji, bez dodatkowych opłat, dostęp do następujących 12 kanałów, w tym 11 w jakości HD. Zobacz, co zrobić, aby oglądać te dodatkowe kanały.

- Moda na kanały sportowe
O tej porze roku prezentowaliśmy zwykle największe sukcesy i porażki branży płatnej telewizji. Ostatnie dwanaście miesięcy nie upłynęło jednak ani pod znakiem zdecydowanych porażek, ani pod znakiem spektakularnych sukcesów. Choć na docenienie zasługuje metamorfoza TVN CNBC i Polsat Biznes. Nowe odsłony tych kanałów, czyli TVN24 Biznes i Świat oraz Polsat News 2 poprawiły znacząco wyniki oglądalności. W 2015 roku główną oś rywalizacji między nadawcami stanowić będzie sport. Takiego wysypu kanałów sportowych nie mieliśmy od dawna. Na razie sportowych kanałów działa u nas 14 (CANAL+ Sport, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport, Eurosport, Eurosport 2, Sportklub, Fightklub, Fightbox, Orange Sport, Extreme Sports Channel i Family Sport). Za rok może być ich nawet 20!

- Gdzie diabeł nie może, tam... satelitę pośle
Globalny operator satelitarny SES Astra udowadnia, że satelity są nie do zastąpienia, a treści przez nie nadawane mogą dotrzeć w rejony, do których nie dociera sygnał naziemny. W ciągu ostatniego roku firma była zaangażowana w wiele projektów na całym świecie, mających na celu wzmocnienie komunikacji w miejscach z ograniczonym zasięgiem, takich jak Antarktyda czy Afryka.

- ZAP - świąteczne nowości z satelity
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w Wielkiej Brytanii z tego powodu na rynku telewizyjnym trwa prawdziwe szaleństwo. Jak co roku niektórzy nadawcy zmienili nazwy swoich wybranych kanałów, by wprowadzić widza w ten świąteczny nastrój.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader