SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

490 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

W zestawie taniej

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

zdjęcie Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę z dekoderem PACE HDS7241 z dyskiem 500GB i pakietem Start+ na 1 miesiąc w cenie.

190 PLN
 

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

zdjęcie Odbiornik GiGaBlue UHD UE

odbiornik z 2 czytnikami i 1 CI na Linuksie

999 PLN
 

Okazja

Antena Laminas AS-1500 AE

zdjęcie Antena Laminas AS-1500 AE

epoksydowa antena offset 1,6m

1600 PLN
 

SAT Kurier 11/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 11/2014
Raport Czytelnika: Odbiór ASTRY 2A/2F
Kolejne miasta w zasięgu DAB+
Ultra HD z satelity w praktyce
Podróże z anteną: Kanada

TESTY:
Dreamsky Trio TSC-90: Uniwersalny miernik dla TV satelitarnej, naziemnej i kablowej
TBS MOI+ Streaming Box: Nowy model urządzenia do strumieniowania kanałów TV przez sieć

NOWE PRODUKTY:
- Konwertery Fte maximal Excellento
- Odbiorniki Opticum HD405 PLUS/HD506
- Tele System TV Palco LED06

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform nc+ i Cyfrowy Polsat
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT KURIER 11/2014 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Ultra HD z satelity w praktyce
Chyba wszyscy już wiedzą, jak wspaniałe mają być obrazy w najwyższych rozdzielczościach 4K (Ultra HD) i 8K. W sprzedaży w Polsce pojawiły się telewizory Ultra HD, których ceny niestety są stanowczo zawyżone. Na szczęście Polacy z dystansem podchodzą do tego tematu i chyba mają rację. Lepiej poczekać, bo to tak jak z samochodami - nowości zwykle są niedopracowane i mają wady wieku niemowlęcego. Owszem, Ultra HD jest nieuniknione, także w Polsce, a telewizory 4K na pewno potanieją. Postanowiliśmy przekazać relację z naszych redakcyjnych przygód z Ultra HD. Chcemy uświadomić w kilku kwestiach zarówno potencjalnych nabywców, jak i producentów sprzętu z logo Ultra HD.

- Raport Czytelnika: Odbiór ASTRY 2A/2F
W wydaniu 9/2014 magazynu SAT Kurier opisywaliśmy redakcyjne próby odbioru sygnału z wiązki brytyjskiej satelitów ASTRA 2E/2F z pozycji 28,2°E. Jest to temat wysoce interesujący, gdyż w taki sposób nadawane są całkowicie darmowo (FTA) kanały brytyjskie BBC, ITV, czy Channel 4, także w wersjach w wysokiej rozdzielczości. Z uwagi na emisję wydarzeń sportowych oraz filmów i seriali kanały mają celowo ograniczoną wiązkę i niestety Polska znajduje się na jej skraju.
Redakcja, dzięki uprzejmości firmy Export-Import Jan Jońca, miała okazję zbadać odbiór w Świdnicy. Na koniec raportu poprosiliśmy Czytelników mających dostęp do większych anten satelitarnych o własne testy i podzielenie się wnioskami z redakcją oraz innymi Czytelnikami. Na nasz apel odpowiedział Piotr Wieczorek z Leszna, któremu serdecznie dziękujemy i zamieszczamy niniejszym raport z testów w Wielkopolsce.

- Aaaaaby TVN sprzedać
Niektóre tytuły prasowe umieszczają ogłoszenia od czytelników w kolejności alfabetycznej. Mamy wtedy do czynienia z dziwnymi początkami ogłoszeń, np. „Aaaaaaaaaa remonty”, „AAA Mercedes do sprzedania”. Na zwykłych konsumentów to działa. Inwestorzy z branży telewizyjnej są bardziej wymagający, dlatego Grupy ITI i CANAL+ uciekają się do innych środków. Właśnie ogłosiły, że mogą sprzedać kontrolny pakiet akcji TVN-u wart blisko 3,5 miliardów złotych. Od miesięcy trwają w tej sprawie rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Koncern robi też wszystko, aby zwiększyć atrakcyjność inwestycji. W ten sposób należy odczytywać ostatnie wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie przyznania koncesji dla dwóch całkiem nowych kanałów tematycznych.

- Kolejne miasta w zasięgu DAB+
Radio cyfrowe DAB+ można już odbierać w sześciu polskich aglomeracjach: warszawskiej, śląskiej, szczecińskiej, wrocławskiej, łódzkiej i opolskiej. Na początku stycznia 2015 roku planowane jest uruchomienie kolejnych nadajników DAB+. Będzie to dotyczyło Gdańska, Kielc, Krakowa, Poznania, Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna i Zielonej Góry. W planach jest też uruchomienie w ramach DAB+ szeregu usług dodatkowych. Mimo że w projekt na razie nie są zaangażowani nadawcy komercyjni, warto już teraz przyjrzeć się bliżej tej nowej technologii.

- Podróże z anteną: Kanada
W poprzednim wydaniu SAT Kuriera zamieściliśmy pierwszą część artykułu „Podróże z anteną. Stany Zjednoczone i Kanada”. W bieżącym wydaniu kontynuujemy temat, ale tym razem przenosimy się do Kanady.

- TV everywhere - telewizja wszędzie
TV everywhere - telewizja wszędzie. Tak najczęściej brzmią tytuły prelekcji czy artykułów o telewizji, którą można a i chcemy mieć wszędzie i zawsze. Pod tym też hasłem kryją się na przykład usługi multi-room, multi-screen czy telewizji internetowej. Przynajmniej z takimi pojęciami kojarzone jest czy też było ADB. Chcielibyśmy przedstawić inną definicję ‘tv everyhere’ i tym samym inną twarz ADB.

- ASTRA 19,2°E najpopularniejszą pozycją w Europie
Sygnał z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E dociera do 114 milionów gospodarstw domowych (satelitarnych, kablowych i IPTV) w Europie. Do oferty nadawców coraz częściej trafiają programy w formacie HD, które przesyłane są za pomocą satelitów znajdujących się na tej pozycji orbitalnej. Zwiększająca się liczba kanałów HD jest kluczem do sukcesu telewizji satelitarnej ostatnich lat.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader