SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

W zestawie taniej

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

zdjęcie Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę z dekoderem combo ITI 2850ST i pakietem Start+ na 1 miesiąc w cenie.

160 PLN
 

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

zdjęcie Odbiornik GiGaBlue UHD UE

odbiornik z 2 czytnikami i 1 CI na Linuksie

999 PLN
 

Okazja

Odbiornik Ferguson Ariva 203

zdjęcie Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD PVR Ready z 1 czytnikiem kart i jednym gniazdem CI

249 PLN
 

SAT Kurier 9/2013

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 84

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 9/2013
Rusza cyfryzacja radia
Nowe polskie kanały
Przegląd anten sat >1.2m
nc+ MIX - sprawdź ofertę
SAT Trendy - 5 odbiorników HD, na które warto zwrócić uwagę

TESTY:
- TechniSat ComboBox DE HD - nowe dekodery smartHD+
- AB IPBox Prismcube Ruby - satelitarny odbiornik HD Twin PVR nowej generacji

NOWE PRODUKTY:
- Kable HDMI ze światłowodem
- Ferguson Regent TV8 - tablet z DVB-T
- Multi-screen od ADB dla nc+
- Nowe multiswitche od Globo
- MultiBAS SWK-9108 od Telkom-Telmoru
- Gembird HDMI SmartTV Dongle

Listy kanałów:
- kanały DVB-T
- nowy wykaz kanałów platform wg częstotliwości
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- MPEG 75°E-45°W


SAT KURIER 9/2013 - wrześniowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Rusza cyfryzacja radia - czy się uda tak jak cyfryzacja telewizji?
Technologia DAB+ została zarekomendowana przez Polskie Forum Radiofonii Cyfrowej jako najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla cyfrowych przekazów radiowych w Polsce. Do odbioru radiofonii cyfrowej w formacie DAB+ potrzebne są specjalne odbiorniki przystosowane do tego rodzaju transmisji. Ceny takich odbiorników zaczynają się od 250 zł. Mogą być wbudowane w sprzęt Hi-Fi, przenośne, samochodowe, kompaktowe. Wybór jest zatem szeroki, jednak znacznie gorzej z dostępnością takich urządzeń na polskim rynku. Może zmieni się to w październiku 2013 roku, kiedy rozpocznie się cyfryzacja Polskiego Radia w standardzie DAB+.

Czy według Was drodzy czytelnicy cyfryzacja radia w Polsce ma sens i czy się uda? Zapraszamy na konferencję na wystawie SAT KRAK 2013 w Krakowie przy ul. Opolskiej 14A pt. \\\\\\\"DAB+, czy cyfryzacja radia w Polsce się uda?\\\\\\\" w dniu 4.10.2013 o o godzinie 12:00.

- Wystartowała nowa oferta nc+ MIX - sam możesz zdecydować o długości trwania swojej umowy
2 września 2013 roku ruszyła nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Zdaniem jej operatora, jest to najbardziej atrakcyjna propozycja dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy. Zestawy nc+ MIX są oferowane w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz w specjalistycznych sklepach RTV-SAT na terenie całego kraju.

- SAT Trendy - 5 odbiorników HD, na które warto zwrócić uwagę
Osobie spoza branży ciężko jest odnaleźć się w gąszczu odbiorników różnej maści. Prezentujemy więc małe zestawienie pięciu urządzeń, które wyróżniają się pozytywnie i przecierają nowe ścieżki, mogąc wkrótce zawojować rynek. Przy tym, wskazujemy, co w każdym z nich jest wyjątkowego i dlaczego trafiły do tego zestawienia. Wybraliśmy do tego porównania VU+ Duo 2, Televes zAs Hbb, Mediabox+ dla nc+, TechniSat TechniStar S3 ISIO i Ferguson Ariva 152/252.

- Przegląd anten satelitarnych 1,2m i większych dla instalacji budynkowych
Przypominamy, że od końca lutego 2013 roku w życie weszło ważne rozporządzenie MTBiGM z 6.11.2012 roku w sprawie warunków technicznych budynków wielorodzinnych. Pisaliśmy o tym już w wydaniu SAT Kuriera 1/2013 str. 34-36. Tu zamierzamy zwrócić szczególną uwagę na to, że według rozporządzenia, na takich budynkach należy zainstalować satelitarną antenę 1,2 m lub większą w celu odbioru w paśmie Ku, z co najmniej dwóch satelitów. Co ciekawe, nie określono precyzyjnie jakich satelitów, ale należy się domyślać, że chodzi o Eutelsat Hot Bird 13°E i ASTRA 19,2°E, bo właśnie z tych dwóch satelitów Polacy najczęściej korzystają. Przyjrzeliśmy się ofercie anten 1,2 m lub większych i opisaliśmy je w skrócie, zwracając uwagę na istotne szczegóły.

- Cyfryzacja zakończona sukcesem. Co dalej?
23 lipca 2013 roku nastąpiło wyłączenie naziemnej telewizji analogowej w Polsce. Oznacza to, że już nie zobaczymy TVP1, TVP2 czy innych podstawowych programów na starym telewizorze kineskopowym bez podłączenia zewnętrznego odbiornika cyfrowego. Proces wyłączania nadajników telewizji analogowej można uznać za udany - nie doszło do żadnych opóźnień, a pokrycie sygnałem cyfrowym jest zgodne z założeniami i wynosi ponad 95% mieszkańców Polski (według UKE). Nie brakuje problemów z odbiorem TVP Info i TVP Regionalnej.

- Nowe polskie kanały: TVP Regionalna, Polsat Romans i Discovery Turbo Extra
Ponad 140 kanałów – tyle oferują polskim widzom tylko dwie platformy cyfrowe Cyfrowy Polsat i nc+. Nic dziwnego, że rzadko słychać o starcie całkiem nowych stacji. Słyszymy jedynie o zmianie nazwy, formuły lub o zamknięciu kanału. Są telewizje, których średnia oglądalność minutowa nie przekracza kilkuset widzów. Przeciętne kanały w serwisie społecznościowym YouTube mają większą! Internet może pomieścić wszystko, przekaz satelitarny nie. W Internecie wiele osób tworzy kanały dla przyjemności, w telewizji dla pieniędzy. Także pieniędzy coraz mniej skorych do wydatków reklamodawców. Dlatego tegoroczna jesień upłynie pod znakiem wielkich porządków na rynku kanałów tematycznych. Z jednej strony czeka nas regionalna ewolucja w TVP. Z drugiej strony niektóre kanały, jak TVN CNBC, Discovery World czeka całkowita zmiana profilu. Czy odbiorcy w jakikolwiek sposób zyskają na tych przetasowaniach?


- Kącik humoru - Cenna nagroda za humorystyczne zdjęcia z antenami
Wracamy do cyklu pt. „Kącik humoru”. Ostatnie 2-stronicowe opracowanie znalazło się w wydaniu majowym (SAT Kurier 5/2013). W pozostałych numerach również staramy się dostarczać Wam choćby minimalną dawkę humoru antenowego - na stronie 5. Dziękujemy za zainteresowanie kącikiem i zachęcamy do robienia kolejnych zdjęć nietypowych instalacji antenowych, zarówno satelitarnych, jak i naziemnych, i oczywiście nadsyłania ich do nas - na adres redakcja [at] satkurier.pl. Tym razem przewidzieliśmy nagrodę dla najlepszego naszym zdaniem zdjęcia - w postaci Televes zAs Hbb o wartości 599 zł.

- Polecamy nowe wykazy kanałów polskich platform, tym razem ułożone wg częstotliwości, a nie numeru kanałów

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader