SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

490 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

W zestawie taniej

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

zdjęcie Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę z dekoderem PACE HDS7241 z dyskiem 500GB i pakietem Start+ na 1 miesiąc w cenie.

190 PLN
 

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

zdjęcie Odbiornik GiGaBlue UHD UE

odbiornik z 2 czytnikami i 1 CI na Linuksie

999 PLN
 

Okazja

Antena Laminas AS-1500 AE

zdjęcie Antena Laminas AS-1500 AE

epoksydowa antena offset 1,6m

1600 PLN
 

SAT Kurier 9/2015

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 9/2015
Przechodzimy na MPEG-4
TOP 10 – najlepsze produkty 2015
Jak poprawić sygnał z anteny sat?
Do gry wchodzi beIN Sports i Eleven

TESTY:
Ile głowic może obsłużyć Vu+?

NOWE PRODUKTY:
- Nowe modele konwerterów Sharp
- AB CryptoBox MeTrio DVB-T2/C2/S2
- Odbiorniki satelitarne z serii Qviart
- Odbiornik satelitarny Opticum Red HD X310
- Kamerki Tele System tVEDO
- Sony XBR-43X8305C z Android TV

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

1.10.2015: polskie platformy w DVB-S2

Zbliża się termin przejścia w polskich platformach satelitarnych do standardu DVB-S2 i kompresji obrazu MPEG-4. W trzecim tygodniu sierpnia pojawiły się pierwsze informacje co do tego, jak ten proces miałby wyglądać. Do 25 sierpnia br., czyli do momentu oddania tekstu do druku, wiadome były wstępne plany operatorów nc+ i TVN. Natomiast Cyfrowy Polsat nie był gotowy na przedstawienie szczegółów. Zobacz, jakie zmiany zostaną przeprowadzone na transponderach nc+ w dniu 1 października 2015 r.

TEST: Ile głowic może obsłużyć Vu+?

W czerwcu SAT Kurier, jak co roku, był obecny na wystawie branżowej ANGA COM, organizowanej w Kolonii. Raport z wystawy pojawił się w wakacyjnym wydaniu 7-8/2015. Wspomnieliśmy tam o premierze odbiornika Vu+ Solo 4K. Poza oczywistym zainteresowaniem związanym z obsługą rozdzielczości UHDTV oraz wsparciem kodeka HEVC, urządzenie to zainteresowało naszą redakcję także z innego powodu. Egzemplarz prezentowany na stoisku miał zainstalowanych aż 10 głowic. W odbiornikach linuksowych na oprogramowaniu pochodnym od E2 są one oznaczane kolejnymi literami, tak więc w Konfiguracji tunerów zajęte były tunery od A do J. Nie ma co kryć – było to efektowne, bo chyba jak dotychczas nikt o 10-głowicowym odbiorniku nie słyszał. Nasunęło się szereg pytań. Co to może dać? Jaki jest sens posiadania aż tylu głowic? No i przede wszystkim – czy jest to wykonalne w warunkach domowych?

PORADNIK: Wielkie aktualizowanie!

Żyjemy w czasach, w których urządzenia elektroniczne stają się coraz bardziej skomplikowane. Umożliwiają wykonanie o wiele bardziej złożonych operacji niż kilka lat temu. Kto korzysta np. ze smartfonów czy tabletów – i zapomniał jak wygląda stara, dobra Nokia 6301, niech pomyśli, jak szybko zmienia się technologia w każdym z segmentów elektroniki użytkowej. Kto zdaje sobie sprawę z obecności aż tylu różnych wersji systemów dla smartfonów i tabletów: Android 4.4, 5.0, 5.1, Windows Phone 8/8.1 czy Windows 10 Mobile oraz iOS 8, 9? Odbiorniki satelitarne są nie mniej wyspecjalizowane, choć służą do czego innego. Również one posiadają swoje oprogramowanie, które jest aktualizowane przez producentów. Co dają aktualizacje i po co w ogóle aktualizować? Kiedy warto aktualizować oprogramowanie?

PORADNIK: Jak poprawić sygnał z anteny satelitarnej?

Nieuchronnie zbliża się 1 października. Dla wszystkich odbiorców sygnału telewizji satelitarnej będzie to krytyczny moment, gdyż platformy zapowiadają na ten dzień przejście do emisji większości kanałów do standardu DVB-S2 i kompresji MPEG-4. Jest to standard bardziej wymagający jeśli chodzi o siłę i jakość sygnału niż stosowany do tej pory dla kanałów SD standard DVB-S, ale za to daje możliwość umieszczenia większej ilości kanałów i/lub poprawy jakości tych transmitowanych obecnie. Oczywiście bardzo często już korzystamy z odbioru DVB-S2, gdyż w tym standardzie nadawane są niemal wszystkie polskie kanały HD i każdy, kto ma dostęp do HD, ten już z DVB-S2 do czynienia ma. Zapewne też wiele osób zauważyło, że przy gorszych warunkach atmosferycznych, deszczu lub mocnym zachmurzeniu to właśnie kanały HD są bardziej podatne na problemy z odbiorem niż SD. Co zrobić, aby sygnał z satelity był możliwie jak najlepszy?

TOP 10 – najlepsze produkty 2015

Wracamy do publikacji rankingu najlepszych produktów TOP 10 z 4 kategoriami, który na jesieni może być bardzo przydatny przy zakupach: odbiorniki HD Linux, odbiorniki HD Combo, odbiorniki HD i anteny satelitarne 80-90 cm dla lepszego odbioru kanałów HD w polskich platformach nc+ i Cyfrowy Polsat. Ranking w 2013 roku podobał się naszym Czytelnikom. Należy pamiętać, że ten ranking jest subiektywnym spojrzeniem autora!

Z anteną przez Polskę – Bieszczady

Osobom, dla których najlepszą formą wypoczynku podczas urlopu jest aktywność fizyczna, z powodzeniem polecić można wycieczkę w góry. Jeśli ktoś dodatkowo chce uniknąć tłoku na szklakach, powinien wybrać się w regiony mniej uczęszczane przez turystów. Takim regionem z pewnością są Bieszczady, cenione przede wszystkim przez miłośników dzikiej przyrody i osoby, które chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Piszemy też o telewizji w Bieszczadach.

Do gry wchodzi beIN Sports i Eleven

Publikujemy tabelę przedstawiającą, jak w poszczególnych krajach Europy rozłożone są prawa do transmisji najmocniejszych lig piłkarskich.

Nowe spojrzenie na TVP

Idą wielkie zmiany w telewizji publicznej. Mniej tabloidu, więcej regionów, poważnych i rzeczowych informacji, koniec ze ślepą rywalizacją z telewizjami komercyjnymi, kanał popularnonaukowy i adresowany do seniorów – to główne cele nowego prezesa Telewizji Polskiej S.A. Janusza Daszczyńskiego.

ZAP – nowości z satelity

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader