SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

W zestawie taniej

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

zdjęcie Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę z dekoderem combo ITI 2850ST i pakietem Start+ na 1 miesiąc w cenie.

160 PLN
 

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik GiGaBlue UHD UE

zdjęcie Odbiornik GiGaBlue UHD UE

odbiornik z 2 czytnikami i 1 CI na Linuksie

999 PLN
 

Okazja

Odbiornik Ferguson Ariva 203

zdjęcie Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD PVR Ready z 1 czytnikiem kart i jednym gniazdem CI

249 PLN
 

Inteligentny kabel 3m iHDMI

kategoria : Kable HDMI

cena : 229.00 PLN nowy produkt

czas realizacji zamówienia (dni roboczych) : 4

gwarancja (miesięcy) : 24

kod : HDMI3842
Inteligentny kabel iHDMI (długość 3,0m) jest polecany zamiast zwykłego, pasywnego kabla HDMI zawsze gdy źródło sygnału HDTV, z którego korzystamy, zapewnia ochronę przesyłanej treści protokołem HDCP. Działa dobrze z dekoderami nc+ i Cyfrowego Polsatu. Dotyczy to takich urządzeń, jak: dekodery satelitarne, cyfrowe dekodery HD telewizji kablowych, konsole Sony PlayStation3 i odtwarzacze Blu-Ray.

Masz problem z połączeniem dekodera z Twoim telewizorem? Ten kabel może Ci pomóc i żaden chiński kabel tego nie potrafi. Produkt z Polski!

Cechy odróżniające inteligentny kabel iHDMI od zwykłego kabla HDMI:
Inteligentny kabel iHDMI jest wyposażony w mikroprocesorowy separator kontrolujący wymianę komunikatów HDCP pomiędzy źródłem sygnału HDTV a odbiornikiem telewizyjnym.

Separator HDCP ułatwia proces uwierzytelniania i eliminuje sytuacje, w których źródło sygnału HDTV próbowałoby komunikować się bezpośrednio z rejestrami HDCP odbiornika, gdy są one nieaktywne. Może to dotyczyć następujących sytuacji: gdy TV jest w trybie stand-by, gdy ma wyłączone zasilanie, gdy aktywne jest inne wejście HDMI, lub gdy TV został przełączony na kanały DTV. Separator HDCP zapobiega generowaniu przez źródło sygnału HDTV komunikatów o błędach HDCP i ewentualnemu blokowaniu innych wyjść sygnałowych, takich jak wyjścia sygnału component (YPbPr) lub wyjścia dźwięku cyfrowego (S/PDIF) i analogowego (RCA).

Kabel iHDMI poprawia współpracę pomiędzy źródłem sygnału, a telewizorem w nietypowych sytuacjach - nie zastępuje protokołu HDCP.

Jeśli urządzenie odbiorcze nie jest kompatybilne z sygnałem wysyłanym przez źródło sygnału to kabel iHDMI nie pomoże.

UWAGA!
Kabel jest kierunkowy, wymaga połączenia zgodnie z oznaczeniami na „kostce”! Częstym błędem użytkowników jest błędne połączenie przewodu w złym kierunku lub zbyt szybkie i niedokładne testy (urządzenia należy wyłączyć i włączyć).


Inne cechy:

 • solidne i precyzyjne wykonanie
 • trwałe, zalewane w tworzywie, pokryte 24-karatowym złotem wtyki HDMI typu A
 • przewody sygnałowe TMDS wykonane z miedzi beztlenowej (OFC)
 • podwójne ekranowanie, dwa filtry ferrytowe
 • przepustowość do 18 Gbit/s
 • zakres częstotliwości pracy linii TMDS: 25MHz - 600MHz
 • obsługa standardów HDMI 1.0 - 2.0b (High Speed), HDCP 1.0 - 2.2
 • obsługiwane formaty wizji 2D: 480i@60Hz, 480p@60Hz, 576i@50Hz, 576p@50Hz, 720p@24/50/60Hz, 1080i@50/60Hz, 1080p@24/50/60Hz do 4096x2160p@24/50/60
 • obsługiwane formaty wizji 3D: 1280x720p@24/50/60Hz, 1920x1080i@50/60Hz, 1920x1080p@24/50/60; Frame Packing, Side-by-Side i Top-and-Bottom
 • obsługa standardów przestrzeni barw: YCbCr, RGB, x.v.Color, BT.2020, Deep Color
 • obsługiwane formaty fonii: Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus, DST (Super Audio CD), Dolby Digital, DVD-Audio i PCM (do 8 kanałów 24-bit@192kHz)
 • transmisja sygnałów sterowania: BRAVIA Theatre Sync, Aquos Link, Regza Link, VIERA Link, Anynet, SimpLink, EasyLink, HDMI-CEC i Kuro Link
 • zasilanie elektroniki z wyjścia HDMI
 • współpraca z monitorami komputerowymi wyposażonymi w wejścia DVI-D i DVI-I (wymaga użycia przejściówki HDMI - DVI)
 • waga netto 205 g
 • zdjęcie pięciometrowego kabla iHDMI 612x816 
Zawartość opakowania:
 • kabel iHDMI o długości 3m
 • polska instrukcja obsługi
 • karta gwarancyjna - kabel objęty jest 24 miesięczną gwarancją
Uwagi o testowanych urządzeniach:
Najnowsza wersja kabla rev. 4.1 została przetestowana pod kątem współpracy z dekoderem 4K UltraBOX+ od nc+ i potwierdzono poprawną pracę także na rozdzielczości 4K Ultra HD.

W przypadku nietypowych problemów, np. z HDCP prosimy o kontakt i informację z jakim modelem TV występuje trudność.

Dekodery HD telewizji nc+: wifi Premiumbox+ (ITI-4740SF), turboBOX+ (ITI-5720SX), PVR BOX+ (ITI-5800SX), BOX+ HD (ITI-5800S) i BOX+ (ITI-2849ST, ITI-2850ST)

W przypadku dekoderów satelitarnych wifi Premiumbox+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych do wyjścia SCART. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia SCART funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

W przypadku dekoderów satelitarnych BOX+ HD, PVR BOX+ i turboBOX+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów wifi Premiumbox+, mediaBOX+, turboBOX+, PVR BOX+, BOX+ HD i BOX+ pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Dekodery HD platformy Cyfra+ PHILIPS DSR 6201 HD

W przypadku dekodera satelitarnego HD platformy Cyfra+ zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub dwóch telewizorów HD i zewnętrznej nagrywarki HD (takiej jak np. Hauppauge HD PVR). Dzięki iHDMI telewizor i/lub nagrywarka podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dekodery HD telewizji nowej generacji n: nbox HDTV (ITI-5800S), nbox HDTV recorder (ITI-5800SX), turbodekoder HD (ITI-5720SX) i dekoder HD z DVB-T (ITI-2850ST)

W przypadku dekoderów satelitarnych nbox HDTV, nbox HDTV recorder i turbodekodera HD zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów nbox HDTV, nbox HDTV recorder, turbodekodera HD i dekodera HD z DVB-T pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Cyfrowe dekodery HD Vectra-5810C i dekodery HD PVR Vectra-5810CDX telewizji kablowych VECTRA i SPRAY, dekodery MMP 5800C i PVR HD telewizji TK Multimedia oraz dekodery ADB 5810CD i HD PVR sieci kablowej INEA

W przypadku powyższych dekoderów zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI umożliwia bezproblemowe, równoczesne korzystanie z dwóch telewizorów HD, lub telewizora HD, zewnętrznej nagrywarki i telewizorów CRT podpiętych za pomocą konwertera nVisionHD. Dzięki iHDMI nagrywarka i telewizory podpięte do wyjścia YPbPr funkcjonują również wtedy, gdy rejestry HDCP telewizora podpiętego do łącza HDMI nie są dostępne, czyli na przykład gdy telewizor ten jest wyłączony lub w danej chwili korzysta z innego źródła sygnału.

Dzięki korzystaniu z inteligentnego kabla iHDMI cyfrowe i analogowe wyjścia dźwięku dekoderów telewizji kablowej pozostają stale aktywne. Umożliwia to słuchanie ścieżki dźwiękowej emitowanych programów na domowym sprzęcie audio przy zgaszonym telewizorze.

Inne urządzenia
Zastosowanie inteligentnego kabla iHDMI rozwiązuje problemy we współpracy wielu różnych urządzeń wyposażonych w łącza standardu HDMI. Jeśli twoje urządzenia mają problemy ze współpracą i zastanawiasz się, czy zastosowanie kabla iHDMI pozwoli je rozwiązać skontaktuj się z naszym działem technicznym z opisem problemu.

Jeśli kabel iHDMI nie rozwiązał Waszego problemu na pewno rozwiąże go konwerter HDCP.
W naszym sklepie jest tu

 

plusy
ostatni ratunek do połączenia ze starym telewizorem
kabel kierunkowy
specjalny separator czyni cuda
produkt polski
radzi sobie z HDCP2.2
minusy
kosztuje, ale to jedyny ratunek

Zobacz także

Polecane produkty