SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

zdjęcie Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD  S2X MS

odbiornik UHD 1xCI, 1xCA na Linuksie

1400 PLN
 

Okazja

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

zdjęcie Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

antena VHF (DAB)

45 PLN
 

SAT Kurier 12/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 12/2014
5x5 produktów pod choinkę
Moda na kanały sportowe
Telewizja w Uzbekistanie i Turkmenistanie
Linux: Układanie list kanałów

TESTY:
Cyfrowy Polsat HD 5500s: Nowy model dekodera HD PVR od Cyfrowego Polsatu
Opticum HD 506/HD 405 Plus/HD X 405 Mini: Nowe odbiorniki HD PVR Ready od AX Technology

NOWE PRODUKTY:
- wifi Premiumbox+: nowy dekoder platformy nc+
- Vu+ Zero
- Dreambox DM820HD
- AX Quad Box HD 2400
- HDA-20A HDMI Audio Decoder

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform nc+ i Cyfrowy Polsat
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT KURIER 12/2014 - grudniowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- 5x5 cyfrowych produktów pod choinkę, czyli 5 polecanych przez SAT Kuriera produktów w 5 kategoriach
Dużym zainteresowaniem cieszą się porównania sprzętu. Koniec 2014 roku sprowokował nas do nietypowego porównania: 5x5, czyli 5 cyfrowych produktów (według nas) pod choinkę w 5 kategoriach: Odbiorniki HD, Anteny satelitarne, Anteny naziemne, Konwertery i Akcesoria. Porównywać tu trudno, bo jak porównać zaawansowany tuner HD Combo na Linuksie z tanim i przyjaznym tunerem DVB-T? Dlatego wybraliśmy po 5 produktów godnych polecenia jako prezent pod choinkę, choć niektóre z nich wcale nie są takie tanie.

- Linux: układanie list kanałów
Odbiorniki oparte o oprogramowanie na systemie operacyjnym Linux znajdują sobie coraz szerszą rzeszę fanów. Dzieje się tak głównie za sprawą coraz dynamiczniejszego spadku cen tych urządzeń przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości wykonania i wykorzystania najlepszej klasy podzespołów o wysokiej wydajności. Jednocześnie wraz ze wzrastającą popularnością odbiorników na Linuksie rośnie też lawinowo ilość pytań i próśb o porady, gdyż przez lata urządzenia te wypracowały nieco odrębny sposób obsługi, logiki użytkowania i zarządzania. Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem na temat tworzenia list ulubionych i porządkowania kanałów w odbiornikach na Linuksie.

- Nowe parametry TVP Polonia na satelicie
Od przyszłego roku satelita firmy Eutelsat będzie jedynym, z którego odbierać będzie można sygnał TVP Polonia. Ponadto dojdzie do zmiany parametrów nadawania tego kanału na 13°E.

- Telewizja w Uzbekistanie i Turkmenistanie
Wracamy do telewizji w najbardziej skomplikowanym regionie świata - Azji Środkowej. W wydaniu SAT Kuriera 4/2014 przybliżyliśmy rynek kanałów telewizyjnych w Kazachstanie. W późniejszym numerze 7-8/2014 opisaliśmy nadawców w Kirgistanie i Tadżykistanie. Teraz przyjrzymy się telewizji w Uzbekistanie i Turkmenistanie. Są to kolejne państwa, które cechuje zamknięta mentalność, izolacja od reszty świata oraz dość silna i autorytarna władza polityczna. Tamtejsza telewizja jest ściśle kontrolowana przez rząd swojego kraju, a to oznacza, że jest pełna cenzury i zakazów. Jak więc wygląda?

- Nowa promocja dla klientów prepaid nc+
Na rynek weszła nowa promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO - cz. 2” dedykowana do obecnych klientów ofert prepaid. Zgodnie z jej warunkami, klienci ofert prepaid: Telewizja na Kartę HD (TNK HD), Telewizja n na Kartę (NNK), Smart HD i Smart HD+, którzy posiadają dostęp co najmniej do pakietu podstawowego (na doładowanie) uzyskują w ramach promocji, bez dodatkowych opłat, dostęp do następujących 12 kanałów, w tym 11 w jakości HD. Zobacz, co zrobić, aby oglądać te dodatkowe kanały.

- Moda na kanały sportowe
O tej porze roku prezentowaliśmy zwykle największe sukcesy i porażki branży płatnej telewizji. Ostatnie dwanaście miesięcy nie upłynęło jednak ani pod znakiem zdecydowanych porażek, ani pod znakiem spektakularnych sukcesów. Choć na docenienie zasługuje metamorfoza TVN CNBC i Polsat Biznes. Nowe odsłony tych kanałów, czyli TVN24 Biznes i Świat oraz Polsat News 2 poprawiły znacząco wyniki oglądalności. W 2015 roku główną oś rywalizacji między nadawcami stanowić będzie sport. Takiego wysypu kanałów sportowych nie mieliśmy od dawna. Na razie sportowych kanałów działa u nas 14 (CANAL+ Sport, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport, Eurosport, Eurosport 2, Sportklub, Fightklub, Fightbox, Orange Sport, Extreme Sports Channel i Family Sport). Za rok może być ich nawet 20!

- Gdzie diabeł nie może, tam... satelitę pośle
Globalny operator satelitarny SES Astra udowadnia, że satelity są nie do zastąpienia, a treści przez nie nadawane mogą dotrzeć w rejony, do których nie dociera sygnał naziemny. W ciągu ostatniego roku firma była zaangażowana w wiele projektów na całym świecie, mających na celu wzmocnienie komunikacji w miejscach z ograniczonym zasięgiem, takich jak Antarktyda czy Afryka.

- ZAP - świąteczne nowości z satelity
Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a w Wielkiej Brytanii z tego powodu na rynku telewizyjnym trwa prawdziwe szaleństwo. Jak co roku niektórzy nadawcy zmienili nazwy swoich wybranych kanałów, by wprowadzić widza w ten świąteczny nastrój.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader