SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

zdjęcie Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD  S2X MS

odbiornik UHD 1xCI, 1xCA na Linuksie

1400 PLN
 

Okazja

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

zdjęcie Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

antena VHF (DAB)

45 PLN
 

SAT Kurier 11/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 11/2014
Raport Czytelnika: Odbiór ASTRY 2A/2F
Kolejne miasta w zasięgu DAB+
Ultra HD z satelity w praktyce
Podróże z anteną: Kanada

TESTY:
Dreamsky Trio TSC-90: Uniwersalny miernik dla TV satelitarnej, naziemnej i kablowej
TBS MOI+ Streaming Box: Nowy model urządzenia do strumieniowania kanałów TV przez sieć

NOWE PRODUKTY:
- Konwertery Fte maximal Excellento
- Odbiorniki Opticum HD405 PLUS/HD506
- Tele System TV Palco LED06

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform nc+ i Cyfrowy Polsat
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

SAT KURIER 11/2014 - listopadowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Ultra HD z satelity w praktyce
Chyba wszyscy już wiedzą, jak wspaniałe mają być obrazy w najwyższych rozdzielczościach 4K (Ultra HD) i 8K. W sprzedaży w Polsce pojawiły się telewizory Ultra HD, których ceny niestety są stanowczo zawyżone. Na szczęście Polacy z dystansem podchodzą do tego tematu i chyba mają rację. Lepiej poczekać, bo to tak jak z samochodami - nowości zwykle są niedopracowane i mają wady wieku niemowlęcego. Owszem, Ultra HD jest nieuniknione, także w Polsce, a telewizory 4K na pewno potanieją. Postanowiliśmy przekazać relację z naszych redakcyjnych przygód z Ultra HD. Chcemy uświadomić w kilku kwestiach zarówno potencjalnych nabywców, jak i producentów sprzętu z logo Ultra HD.

- Raport Czytelnika: Odbiór ASTRY 2A/2F
W wydaniu 9/2014 magazynu SAT Kurier opisywaliśmy redakcyjne próby odbioru sygnału z wiązki brytyjskiej satelitów ASTRA 2E/2F z pozycji 28,2°E. Jest to temat wysoce interesujący, gdyż w taki sposób nadawane są całkowicie darmowo (FTA) kanały brytyjskie BBC, ITV, czy Channel 4, także w wersjach w wysokiej rozdzielczości. Z uwagi na emisję wydarzeń sportowych oraz filmów i seriali kanały mają celowo ograniczoną wiązkę i niestety Polska znajduje się na jej skraju.
Redakcja, dzięki uprzejmości firmy Export-Import Jan Jońca, miała okazję zbadać odbiór w Świdnicy. Na koniec raportu poprosiliśmy Czytelników mających dostęp do większych anten satelitarnych o własne testy i podzielenie się wnioskami z redakcją oraz innymi Czytelnikami. Na nasz apel odpowiedział Piotr Wieczorek z Leszna, któremu serdecznie dziękujemy i zamieszczamy niniejszym raport z testów w Wielkopolsce.

- Aaaaaby TVN sprzedać
Niektóre tytuły prasowe umieszczają ogłoszenia od czytelników w kolejności alfabetycznej. Mamy wtedy do czynienia z dziwnymi początkami ogłoszeń, np. „Aaaaaaaaaa remonty”, „AAA Mercedes do sprzedania”. Na zwykłych konsumentów to działa. Inwestorzy z branży telewizyjnej są bardziej wymagający, dlatego Grupy ITI i CANAL+ uciekają się do innych środków. Właśnie ogłosiły, że mogą sprzedać kontrolny pakiet akcji TVN-u wart blisko 3,5 miliardów złotych. Od miesięcy trwają w tej sprawie rozmowy z potencjalnymi inwestorami. Koncern robi też wszystko, aby zwiększyć atrakcyjność inwestycji. W ten sposób należy odczytywać ostatnie wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie przyznania koncesji dla dwóch całkiem nowych kanałów tematycznych.

- Kolejne miasta w zasięgu DAB+
Radio cyfrowe DAB+ można już odbierać w sześciu polskich aglomeracjach: warszawskiej, śląskiej, szczecińskiej, wrocławskiej, łódzkiej i opolskiej. Na początku stycznia 2015 roku planowane jest uruchomienie kolejnych nadajników DAB+. Będzie to dotyczyło Gdańska, Kielc, Krakowa, Poznania, Bydgoszczy, Koszalina, Olsztyna i Zielonej Góry. W planach jest też uruchomienie w ramach DAB+ szeregu usług dodatkowych. Mimo że w projekt na razie nie są zaangażowani nadawcy komercyjni, warto już teraz przyjrzeć się bliżej tej nowej technologii.

- Podróże z anteną: Kanada
W poprzednim wydaniu SAT Kuriera zamieściliśmy pierwszą część artykułu „Podróże z anteną. Stany Zjednoczone i Kanada”. W bieżącym wydaniu kontynuujemy temat, ale tym razem przenosimy się do Kanady.

- TV everywhere - telewizja wszędzie
TV everywhere - telewizja wszędzie. Tak najczęściej brzmią tytuły prelekcji czy artykułów o telewizji, którą można a i chcemy mieć wszędzie i zawsze. Pod tym też hasłem kryją się na przykład usługi multi-room, multi-screen czy telewizji internetowej. Przynajmniej z takimi pojęciami kojarzone jest czy też było ADB. Chcielibyśmy przedstawić inną definicję ‘tv everyhere’ i tym samym inną twarz ADB.

- ASTRA 19,2°E najpopularniejszą pozycją w Europie
Sygnał z satelitów Astra na pozycji orbitalnej 19,2°E dociera do 114 milionów gospodarstw domowych (satelitarnych, kablowych i IPTV) w Europie. Do oferty nadawców coraz częściej trafiają programy w formacie HD, które przesyłane są za pomocą satelitów znajdujących się na tej pozycji orbitalnej. Zwiększająca się liczba kanałów HD jest kluczem do sukcesu telewizji satelitarnej ostatnich lat.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader