SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta SCT Brazzers 10+ (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta SCT Brazzers 10+ (Viaccess) - 1 rok

10 kanałów erotycznych

599 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Telewizji na Kartę

SK2017 + książka

"SAT Kurier" abonament 2017 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2017 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2017 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2017

"SAT Kurier" abonament za 2017 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2017 rok

6 wydań od numeru 1-2/2017 do 11-12/2017

55 PLN
 

Nowość

Multiswitch Televes Nevoswitch 5x5x8

zdjęcie Multiswitch Televes Nevoswitch 5x5x8

multiswitch

450 PLN
 

Okazja

Antena DVB-T Margon City+ 5,5 UHF + VHF

zdjęcie Antena DVB-T Margon City+ 5,5 UHF + VHF

kompaktowa antena dla odbioru telewizji naziemnej DVB-T UHF + VHF

99 PLN
 

SAT Kurier 1-2/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 84

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 1-2/2014
Futbol z satelity - jak oglądać?
Międzynarodowe kanały informacyjne
Polskie platformy cyfrowe na tle Europy
2 nowe kanały w DVB-T

TESTY:
- OpenBox A2 - niezwykły odtwarzacz multimedialny z systemem Android

NOWE PRODUKTY:
- Konwertery Globo - nowa seria premium
- Anteny Maximum do DAB+, FM i DVB-T
- Odbiornik satelitarny OpenBox S2 HD
- Miernik satelitarny WS-6933 HD Compact
- Revo Pixis RS Radio internetowe z DAB+ i FM 6
- Nowe multiswitche Axing SPU 9X-05
- Akcesoria WiFi Vonets 8
- Ferguson Regent 7 Tablet z modemem 3G
- Mezon DTSM 500 Miernik DVB-S2/T/C/AV 10
- Odbiornik DVB-T Manta z HbbTV
- Odbiornik satelitarny Cloud iBox II (v3)

Listy kanałów:
- kanały DVB-T
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- MPEG 75°E-45°W

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Wyszukiwanie kanałów DVB-T
Wraz z postępującym uruchamianiem kolejnych nadajników naziemnej telewizji cyfrowej niektórzy widzowie zderzyli się z zupełnie nowym problemem – wyszukując kanały zdarza się, że odbieramy ten sam multipleks z kilku lokalizacji i odbiornik nie zawsze zapisuje kanały z najsilniejszym sygnałem. Problem ten uwydatni się w najbliższym czasie dwukrotnie, bo na 15 lutego i 28 kwietnia szykowane są zmiany w układzie kanałów, powiązane z uruchamianiem nowych kanałów w MUX 1 oraz przetasowaniami wśród stacji TVP w MUX 3. Stacje trzeba będzie wyszukać dwa razy. Jak poradzić sobie z tym i nie wpaść w problemy z odbiorem wywołane tylko wyszukaniem kanałów z nie tego nadajnika, z którego należy?

- Futbol z satelity - sposoby na oglądanie
Futbol jest największym polem bitwy, jeśli chodzi o prawa do transmisji. Wielu graczy na rynku medialnym ma chęć odgryzienia nieco tortu i przejęcia praw do choćby kilku wydarzeń, żeby móc zaoferować swój produkt drożej i zarazem wycisnąć więcej z rynku reklamowego podatnego na hasło „futbol w tv”. Widz w tym wszystkim ma problem, gdy chce obejrzeć jak najwięcej, bo rozbicie praw do transmisji powoduje, że aby mieć gwarancję oglądania wszystkiego – trzeba byłoby wykupić najdroższe abonamenty wszystkich platform (lub trafić na sieć kablową, w której zebrane są kanały od konkurencyjnych operatorów). Dodatkowy problem pojawia się, jeśli lubimy przykładowo konkretną ligę, powiedzmy włoską Serie A. W Polsce prawa do emisji posiadają nc+ z CANAL+ i nSport oraz Orange sport. Ale oczywiście kanały te nie nadają wszystkich spotkań, a tylko wybrane, przeważnie – najciekawsze. Jak ktoś chciałby zobaczyć pozostałe, to jest kłopot. Jak sobie z tym poradzić? Przedstawiamy trzy możliwości podglądania transmisji sportowych z satelity, każdą analizujemy, przedstawiając obiektywnie plusy i minusy.

- Zmiany w MUX 1 i MUX 3 od 15 lutego
Od 15 lutego 2014 roku w polskim DVB-T dojdzie do kilku istotnych zmian. W związku z tym konieczne będzie przestrojenie odbiorników - ponowne wyszukanie kanałów. Zmiany te są pozytywne dla widza, ponieważ zyska on dostęp do dwóch nowych kanałów - TVP ABC i TV Trwam. Z drugiej strony wyłączone zostaną TVP Polonia i TVP2 SD (ale zostanie wersja HD), chociaż TVP prowadzi testy, które mają na celu między innymi przywrócenie TVP Polonia do DVB-T.

- MUX 8 - kolejne kanały w DVB-T w Polsce
Widzowie w Polsce zyskają w przyszłości dostęp do kolejnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. UKE ogłosiło dostępność częstotliwości z zakresu 174-230 MHz do wykorzystania na potrzeby DVB-T w multipleksie ogólnopolskim. Są to częstotliwości w paśmie VHF (tzw. III zakres TV). Do odbioru tych częstotliwości niezbędna jest antena VHF lub antena szerokopasmowa, która umożliwia odbiór zarówno częstotliwości VHF jak i UHF. Obecnie w paśmie VHF nadawane są stacje radiowe w formacie cyfrowym DAB+, a w UHF dostępne są MUX 1, MUX 2, MUX 3 i MUX 4 (TV Mobilna). Uruchomienie nowego multipleksu i radiofonii DAB+ będzie wiązało się z potrzebą wymiany przez widzów anten UHF, gdyż nie pozwolą one na odbiór pełnej oferty polskiego DVB-T i radiofonii cyfrowej.

- Najlepsze produkty na targach CES 2014
Od 7 do 10 stycznia 2014 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych odbywały się targi elektroniki użytkowej – 2014 International CES. W tym roku producenci przeszli samych siebie. Natłok nowych urządzeń rośnie w tempie astronomicznym. Oprócz olbrzymich telewizorów i 1001 dodatków do iPhona, jeśli dobrze poszukać, można znaleźć naprawdę ciekawy „towar”. Choć niektóre z tych urządzeń mogą nawet nie trafić na rynek, prezentujemy Państwu naszym, i nie tylko, zdaniem najlepsze produkty tegorocznych targów Consumer Electronics Show.

- Międzynarodowe kanały informacyjne
Kto pamięta pierwsze międzynarodowe kanały informacyjne? Ponad dekadę temu (lata 90.) ten segment rynkowy nie był mocno rozwinięty. Dużymi możliwościami w prezentowaniu informacji na arenie światowej mogły poszczycić się CNN, Sky News, Deutsche Welle, euronews i BBC World News. Były powszechnie dostępne w polskich sieciach kablowych, a u wybranych operatorów nawet w pełnym komplecie. Dzisiaj możemy poznać nie tylko amerykański (CNN), brytyjski (Sky News, BBC World News) i niemiecki (Deutsche Welle) punkt widzenia na świat, ale także chiński, rosyjski, arabski, francuski, irański, japoński, iracki, afrykański i izraelski. Liczba kanałów stale rośnie.

- Polskie platformy cyfrowe na tle Europy
Mało czytelne strony internetowe, wliczanie wersji SD lub kanałów niekodowanych do liczby płatnych kanałów, skomplikowane oferty pakietowe to grzechy platform cyfrowych w całej Europie. Być może dlatego przygotowanie poniższego rankingu nie było najprostsze. Postanowiliśmy jednak porównać ceny i ofertę polskich platform cyfrowych na tle wybranych graczy z całej Europy.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader