SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Telewizji na Kartę

W zestawie taniej

Zestaw SMART HD+: Opticum Sloth Classic Plus + Smart HD+ 2m

zdjęcie Zestaw SMART HD+: Opticum Sloth Classic Plus + Smart HD+ 2m

Tuner Opticum Sloth Classic Plus + karta Smart HD z abonamentem na 2 m-ce

260 PLN
 

SK2017 + książka

"SAT Kurier" abonament 2017 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2017 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2017 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2017

"SAT Kurier" abonament za 2017 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2017 rok

6 wydań od numeru 1-2/2017 do 11-12/2017

55 PLN
 

Nowość

Antena szerokopasmowa UNI-LINE 560HVD

zdjęcie Antena szerokopasmowa UNI-LINE 560HVD

antena telewizyjna, szerokopasmowa do odbioru obu polaryzacji

75 PLN
 

Okazja

Antena Hirschmann FESAT 120K alu

zdjęcie Antena Hirschmann FESAT 120K alu

antena offset aluminium 120cm

1350 PLN
 

SAT Kurier 1-2/2014

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 84

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 1-2/2014
Futbol z satelity - jak oglądać?
Międzynarodowe kanały informacyjne
Polskie platformy cyfrowe na tle Europy
2 nowe kanały w DVB-T

TESTY:
- OpenBox A2 - niezwykły odtwarzacz multimedialny z systemem Android

NOWE PRODUKTY:
- Konwertery Globo - nowa seria premium
- Anteny Maximum do DAB+, FM i DVB-T
- Odbiornik satelitarny OpenBox S2 HD
- Miernik satelitarny WS-6933 HD Compact
- Revo Pixis RS Radio internetowe z DAB+ i FM 6
- Nowe multiswitche Axing SPU 9X-05
- Akcesoria WiFi Vonets 8
- Ferguson Regent 7 Tablet z modemem 3G
- Mezon DTSM 500 Miernik DVB-S2/T/C/AV 10
- Odbiornik DVB-T Manta z HbbTV
- Odbiornik satelitarny Cloud iBox II (v3)

Listy kanałów:
- kanały DVB-T
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- MPEG 75°E-45°W

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Wyszukiwanie kanałów DVB-T
Wraz z postępującym uruchamianiem kolejnych nadajników naziemnej telewizji cyfrowej niektórzy widzowie zderzyli się z zupełnie nowym problemem – wyszukując kanały zdarza się, że odbieramy ten sam multipleks z kilku lokalizacji i odbiornik nie zawsze zapisuje kanały z najsilniejszym sygnałem. Problem ten uwydatni się w najbliższym czasie dwukrotnie, bo na 15 lutego i 28 kwietnia szykowane są zmiany w układzie kanałów, powiązane z uruchamianiem nowych kanałów w MUX 1 oraz przetasowaniami wśród stacji TVP w MUX 3. Stacje trzeba będzie wyszukać dwa razy. Jak poradzić sobie z tym i nie wpaść w problemy z odbiorem wywołane tylko wyszukaniem kanałów z nie tego nadajnika, z którego należy?

- Futbol z satelity - sposoby na oglądanie
Futbol jest największym polem bitwy, jeśli chodzi o prawa do transmisji. Wielu graczy na rynku medialnym ma chęć odgryzienia nieco tortu i przejęcia praw do choćby kilku wydarzeń, żeby móc zaoferować swój produkt drożej i zarazem wycisnąć więcej z rynku reklamowego podatnego na hasło „futbol w tv”. Widz w tym wszystkim ma problem, gdy chce obejrzeć jak najwięcej, bo rozbicie praw do transmisji powoduje, że aby mieć gwarancję oglądania wszystkiego – trzeba byłoby wykupić najdroższe abonamenty wszystkich platform (lub trafić na sieć kablową, w której zebrane są kanały od konkurencyjnych operatorów). Dodatkowy problem pojawia się, jeśli lubimy przykładowo konkretną ligę, powiedzmy włoską Serie A. W Polsce prawa do emisji posiadają nc+ z CANAL+ i nSport oraz Orange sport. Ale oczywiście kanały te nie nadają wszystkich spotkań, a tylko wybrane, przeważnie – najciekawsze. Jak ktoś chciałby zobaczyć pozostałe, to jest kłopot. Jak sobie z tym poradzić? Przedstawiamy trzy możliwości podglądania transmisji sportowych z satelity, każdą analizujemy, przedstawiając obiektywnie plusy i minusy.

- Zmiany w MUX 1 i MUX 3 od 15 lutego
Od 15 lutego 2014 roku w polskim DVB-T dojdzie do kilku istotnych zmian. W związku z tym konieczne będzie przestrojenie odbiorników - ponowne wyszukanie kanałów. Zmiany te są pozytywne dla widza, ponieważ zyska on dostęp do dwóch nowych kanałów - TVP ABC i TV Trwam. Z drugiej strony wyłączone zostaną TVP Polonia i TVP2 SD (ale zostanie wersja HD), chociaż TVP prowadzi testy, które mają na celu między innymi przywrócenie TVP Polonia do DVB-T.

- MUX 8 - kolejne kanały w DVB-T w Polsce
Widzowie w Polsce zyskają w przyszłości dostęp do kolejnego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. UKE ogłosiło dostępność częstotliwości z zakresu 174-230 MHz do wykorzystania na potrzeby DVB-T w multipleksie ogólnopolskim. Są to częstotliwości w paśmie VHF (tzw. III zakres TV). Do odbioru tych częstotliwości niezbędna jest antena VHF lub antena szerokopasmowa, która umożliwia odbiór zarówno częstotliwości VHF jak i UHF. Obecnie w paśmie VHF nadawane są stacje radiowe w formacie cyfrowym DAB+, a w UHF dostępne są MUX 1, MUX 2, MUX 3 i MUX 4 (TV Mobilna). Uruchomienie nowego multipleksu i radiofonii DAB+ będzie wiązało się z potrzebą wymiany przez widzów anten UHF, gdyż nie pozwolą one na odbiór pełnej oferty polskiego DVB-T i radiofonii cyfrowej.

- Najlepsze produkty na targach CES 2014
Od 7 do 10 stycznia 2014 roku w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych odbywały się targi elektroniki użytkowej – 2014 International CES. W tym roku producenci przeszli samych siebie. Natłok nowych urządzeń rośnie w tempie astronomicznym. Oprócz olbrzymich telewizorów i 1001 dodatków do iPhona, jeśli dobrze poszukać, można znaleźć naprawdę ciekawy „towar”. Choć niektóre z tych urządzeń mogą nawet nie trafić na rynek, prezentujemy Państwu naszym, i nie tylko, zdaniem najlepsze produkty tegorocznych targów Consumer Electronics Show.

- Międzynarodowe kanały informacyjne
Kto pamięta pierwsze międzynarodowe kanały informacyjne? Ponad dekadę temu (lata 90.) ten segment rynkowy nie był mocno rozwinięty. Dużymi możliwościami w prezentowaniu informacji na arenie światowej mogły poszczycić się CNN, Sky News, Deutsche Welle, euronews i BBC World News. Były powszechnie dostępne w polskich sieciach kablowych, a u wybranych operatorów nawet w pełnym komplecie. Dzisiaj możemy poznać nie tylko amerykański (CNN), brytyjski (Sky News, BBC World News) i niemiecki (Deutsche Welle) punkt widzenia na świat, ale także chiński, rosyjski, arabski, francuski, irański, japoński, iracki, afrykański i izraelski. Liczba kanałów stale rośnie.

- Polskie platformy cyfrowe na tle Europy
Mało czytelne strony internetowe, wliczanie wersji SD lub kanałów niekodowanych do liczby płatnych kanałów, skomplikowane oferty pakietowe to grzechy platform cyfrowych w całej Europie. Być może dlatego przygotowanie poniższego rankingu nie było najprostsze. Postanowiliśmy jednak porównać ceny i ofertę polskich platform cyfrowych na tle wybranych graczy z całej Europy.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader