SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

zdjęcie Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD  S2X MS

odbiornik UHD 1xCI, 1xCA na Linuksie

1400 PLN
 

Okazja

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

zdjęcie Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

antena VHF (DAB)

45 PLN
 

SAT Kurier 3/2012

Kategoria : e-wydania » pełne wydania

Ilość stron : 92

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

Android dla branży tv-sat
Polskojęzyczne kanały sportowe
Sony KDL-40EX725
ASTRA 1N - odbiór w Polsce

TESTY:
- TechniSat TechniStar S2 - odbiornik satelitarny
- Sky S@t Royal HD PVR Ready - odbiornik na Linuksie

NOWE PRODUKTY:
- Megasat HD 950 z opcją nagrywania
- Profesjonalny miernik Atom HD Rover
- Moduły CI+ od producenta Aston France
- Wzmacniacze NBS w ofercie abovio VECTOR
- Przemiennik CT-311 do stacji czołowej Terra
- Moduł CAM CI+ dla kart CYFRY+
- Odbiornik DVB-T Golden Media MANIA HD
- Anteny DVB-T Opticum AX-500 i AX-700
- Panel DVB-T -> PAL do stacji ENGEL DIGICOMPACT

Listy kanałów:
- MPEG 90°E-45°W
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- polskie platformy cyfrowe


SAT KURIER 3/2012 - marcowe wydanie magazynu telewizji cyfrowej

Najważniejsze tematy artykułów z tego wydania:

- Polskojęzyczne kanały sportowe w platformach sat. W tym artykule postaramy się przybliżyć ofertę sportową poszczególnych kanałów, a dzięki przygotowanej przez nas tabeli, postaramy się pomóc kibicom w wyborze kanału sportowego o najlepszej jakości obrazu.

- Sony KDL-40EX725. Prezentujemy artykuł o telewizorze 3D Sony z trzema wbudowanymi tunerami HD i gniazdem CI+. Nie zachwycamy się tu obrazem czy dźwiękiem ani nawet obrazem 3D tego telewizora. Celem naszego testu jest sprawdzenia działania tunera satelitarnego w Sony KDL-40EX725, który został przygotowany dla dobrej współpracy z dedykowanymi modułami CI+. Na polskim rynku są dwa takie moduły CI+. Jeden z nich to nCAM dla n na kartę (pracuje jako CI i CI+) oraz najnowszy moduł CI+ dla CYFRY+ od SmartDTV

- ASTRA 1N - odbiór w Polsce. 24 lutego 2012 roku brytyjski nadawca publiczny BBC przeniósł wszystkie swoje usługi radiowe i telewizyjne nadawane za pośrednictwem satelity ASTRA 2D na ASTRĘ 1N (pozycja 28,2°E). Pokrycie nowego satelity w wielu przypadkach jest bardziej korzystne dla mieszkańców Europy Środkowej niż miało to miejsce do tej pory. Migracja usług na ASTRĘ 1N rozpoczęła się 14 lutego 2012 roku i trwała 10 dni.

- Android dla branży tv-sat. Android jest obecnie najszybciej rozwijającą się platformą mobilną na świecie. Spośród ogromnej ilości dostępnych pod ten system aplikacji chcemy zaprezentować kilka ciekawych programów wspomagających pracę instalatorów. Niektóre aplikacje są darmowe, a za te bardziej zaawansowane będziemy musieli zapłacić.

- Bitwa o multipleks. Po dwóch miesiącach protestów wokół nieprzyznania naziemnej koncesji TV Trwam regulator zapowiada, że do końca roku przeprowadzi konkurs na kolejne cztery miejsca w pierwszym multipleksie. To zaskakujące, bo MUX 1 obejmuje już siedem kanałów, a Telewizja Polska zwolni przyznane jej cztery miejsca w tym multipleksie dopiero na koniec kwietnia 2014 roku. Czyżby KRRiT uległa krytyce obywateli domagających się włączenia TV Trwam, przeprowadzając konkurs dwa lata wcześniej niż możliwe jest włączenie tego kanału w MUX 1?

- Dostosowanie antenowych instalacji zbiorczych do NTC. Ideą powstania tego artykułu było przybliżenie przyszłym inwestorom oraz biurom projektowym i instalatorom zagadnień dotyczących zbiorczych instalacji antenowych, a w szczególności ich modernizacji i dostosowania do wymogów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T.

- Moduł NDS VideoGuard CAM dla TVP. Prezentujemy profesjonalny moduł typu Common Interface od chińskiego producenta SMiT dla systemu dostępu warunkowego NDS - VideoGuard. Moduł ten nie jest nowością, ale jest mało znany na rynku komercyjnym.

- Nowoczesna stacja czołowa w ofercie abovio VECTOR. abovio VECTOR posiada w ofercie nowoczesną stację czołową, zastosowanie której pozwala osiągnąć przede wszystkim zwiększenie odporności sygnału DVB-T na zakłócenia i w rezultacie znaczącą poprawę jakości świadczonych usług.

- Ukraiński rynek medialny: FTA i pay-tv. Ukraina posiada obecnie ponad 60 niekodowanych kanałów satelitarnych. Pod względem liczby oferowanych stacji, naszego wschodniego sąsiada można traktować na równi z Niemcami, Włochami czy Wielką Brytanią. W przeciwieństwie do wymienionych państw europejskich, które wykorzystują tylko jedną pozycję orbitalną, Ukraina korzysta aż z trzech: Astra 1G (31,5°E), Astra 4A (4,8°E) i Amos 2/3 (4°W). Dowiedz się więcej, czytając ten artykuł.

- ZAP - nowości z satelity

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader