SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Erotyka

Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

zdjęcie Karta ELITE HD 7+ STARS (Viaccess) - 1 rok

7 kanałów erotycznych

529 PLN
 

Dane teleadresowe

HOLLEX SAT SYSTEMS
ul. Anieli Krzywoń 14
31-464 Kraków POLSKA

Zamówienia (orders):
tel/fax: +48 12 411 15 72
tel: +48 12 411 05 08

Serwis i hurt
tel: +48 604 537 537

pn-pt: 10-18

hollex@hollex.pl
biuro@hollex.pl
www.hollex.pl

 
e-wydania
Oferta Telewizji na Kartę Doładowania Smart HD+

SK2018 + książka

"SAT Kurier" abonament 2018 + książka ANTENY SATELITARNE

zdjęcie "SAT Kurier" abonament  2018 + książka ANTENY SATELITARNE

Roczna prenumerata SAT Kuriera w 2018 + książka "Anteny Satelitarne"

75 PLN
 

SAT Kurier w 2018

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

zdjęcie "SAT Kurier" abonament za 2018 rok

6 wydań od numeru 1-2/2018 do 11-12/2018

55 PLN
 

Nowość

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

zdjęcie Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD  S2X MS

odbiornik UHD 1xCI, 1xCA na Linuksie

1400 PLN
 

Okazja

Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

zdjęcie Antena Hollex ATZ-4 VHF DAB

antena VHF (DAB)

45 PLN
 

SAT Kurier 1-2/2016

Kategoria : e-wydania » nowości

Ilość stron : 68

Cena : 5.00 PLN

Wydanie można pobrać na dysk

SAT Kurier 1-2/2016
Wiatr odnowy w mediach publicznych
Ruszyły testy MUX 8 w Warszawie
Podróże z anteną - Praga
Netflix wchodzi do Polski

TESTY:
Cyfrowy Polsat EVOBOX PVR
TechniSat DIGIT ISIO STC

NOWE PRODUKTY:
- Mohu Leaf, czyli antena-liść
- Antena dla cyfrowego radia DABtenne+
- Linuksowy odbiornik satelitarny Octagon SF8 HD
- Pokojowe anteny DVB-T SLIM i DAB+FM

Najlepsze listy kanałów:
- wykaz kanałów platform
- wykaz FTA z 13°E i 19,2°E
- wykaz MPEG 75°E-45°W

Wiatr odnowy w mediach publicznych– Chciałbym, żeby to co dobre w Telewizji Polskiej było kontynuowane, a to co złe, wymagające zmiany, zostało skorygowane i zmienione. Naszą świętą zasadą będzie to, że dobro widza będzie dla nas najważniejsze – powiedział nowy prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski, na pierwszej konferencji prasowej, kilka godzin po objęciu stanowiska. Byłemu posłowi i europosłowi Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski nie towarzyszyli politycy, tylko doskonale znane z TVP twarze. Czego można się spodziewać po Telewizji Polskiej pod kierownictwem Jacka Kurskiego? Czy doczekamy się nowych kanałów tematycznych? A może wróci dawno już zapomniany projekt platformy cyfrowej?

Test dekodera EVOBOX PVR Cyfrowego Polsatu

Już przy poprzednich testach i opisach dekoderów Cyfrowego Polsatu zwracaliśmy uwagę, że platforma ta ma ogromną przewagę na rynku za sprawą możliwości samodzielnej produkcji sprzętu, co daje w zasadzie wolność jeśli chodzi o wdrażanie pomysłów i rozwiązań, nawet tych najbardziej śmiałych. We wrześniu 2015 roku pojawiła się informacja, że operator porozumiał się z firmą ADB w celu zaimplementowania oprogramowania w dekoderach własnej produkcji. ADB większość czytelników powinna kojarzyć przede wszystkim ze współpracą z platformą n (obecnie nc+), której owocem było zaoferowanie w momencie startu platformy n jednych z najnowocześniejszych na rynku dekoderów. Teraz z doświadczenia ADB korzysta Cyfrowy Polsat i efekty symbiozy wysokiej jakości sprzętu od Cyfrowego Polsatu ze świetnym oprogramowaniem ADB możemy podziwiać już teraz, zaledwie po kilku miesiącach od oficjalnego komunikatu o nawiązaniu współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z obszernym 9-stronicowym testem dekodera EVOBOX PVR.

Test odbiornika TechniSat DIGIT ISIO STC z UHD HEVCW poprzednim wydaniu magazynu opisywaliśmy odbiornik Vu+ Solo 4K, zapowiadając, że w drodze jest kolejne urządzenie obsługujące kompresję HEVC oraz rozdzielczość Ultra HD. Nie trzeba było długo czekać – jeszcze w grudniu na polski rynek trafił TechniSat DIGIT ISIO STC. Odbiornik natychmiast wzbudził ogromne zainteresowanie z uwagi na atrakcyjną cenę. Jednocześnie TechniSat jest marką znaną z produktów wysokiej jakości, z górnej półki. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z urządzeniem.

Podróże z anteną - Praga

Praga, stolica i największe miasto Czech, jest położona nad rzeką Wełtawą nieco na północ od środkowej części kraju. Należy do najchętniej odwiedzanych miast Europy. Zachęcamy do przeczytania ciekawego artykułu na temat Pragi, uznawanej za jedno z najpiękniejszych miast w Europie, i na temat telewizji w Czechach.

Netflix wchodzi do Polski

6 stycznia 2016 roku, podczas wystawy CES 2016 w Las Vegas, założyciel i dyrektor generalny Netfliksa, Reed Hastings, ogłosił debiut usługi w ponad 130 krajach na całym świecie, w tym w Polsce.

Ruszyły testy MUX 8 w Warszawie

18 stycznia okazał się bardzo ważnym dniem dla amatorów naziemnej telewizji cyfrowej, mieszkających w aglomeracji warszawskiej. Bowiem tego dnia spółka EmiTel uruchomiła testy bardzo oczekiwanego MUX 8.

Do przeglądania e-wydań konieczne jest zainstalowanie programu SAT Kurier Reader